Komiksowy superbohater

with Brak komentarzy

Czy Twoje dziecko chciało by zostać komiksowym superbohaterem?

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent urodzinowy? Jeśli nie chcesz kupować kolejnej zabawki i zależy Ci na prezencie dobranym do jubilata możesz zamówić u mnie komiks, którego bohaterem lub bohaterką będzie Twoje dziecko. Powiedz mi co lubi, jakie aktywności lub kreskówki. Zrobię z tego prostą historię rozrysowaną ręcznie na papierze o wielkości 40 / 30 cm.

Dzieci szybko rosną.

Warto zapamiętać te malutkie chwile kiedy jest Wam dobrze. Myślisz czasem, że Twój syn to największy rozkoszniaczek na świecie. Patrzysz z podziwem na córkę, która samodzielnie robi sobie kanapkę i usiłuje zrobić Ci kawę. Może lubicie wyprawy do lasu, lub wakacje nad jeziorem? A może masz spisane zabawne teksty swoich dzieci. Wszystkie te wspomnienia, zdjęcia, skrawki rzeczywistości mogą stać się komiksem a komiks - super prezentem dla rodziny. Tworzę je ręcznie - dostajesz oryginał gotowy do włożenia do ramki, ale mogę też przygotować plik cyfrowy do druku - można podarować Babci i Dziadkowi.

Fajny prezent dla dorosłego.

Rysuję też portrety dorosłych : na prezenty, na pamiątkę. Często jest problem co dać koleżance z pracy w podziękowaniu, lub koledze gdy się wyprowadza i zmienia pracę. Może komiksowy portret, rysowany ręcznie, zabawny lub poważny będzie rozwiązaniem?

Komiksowy portret Wójta Gminy Wiązowna